Працюємо по всій території України

Зупинка просадки частини будівлі та зашивання тріщин

Зупинка просадки частини будівлі та зашивання тріщин

Резюме

Власники житлового будинку на півночі Києва були стурбовані тим, що фронтальна та бічна частини їхньої оселі почали покриватися тріщинами, як тільки вони затіяли ремонт-реконструкцію покрівлі та фасаду. В одній зі стін та вздовж карниза стелі трьох окремих кімнат утворилися тріщини. Пошкодження вказували на те, що частина будинку просідає.

Цегла зовнішніх стін розкололася по тілу, а не по лініях розчину. Значне просідання ґрунту призвело до того, що стіни осіли до 14 мм приблизно на 17 лінійних метрах уздовж лівого боку будівлі. Осадка також торкнулася дверей, які відчинялися щоразу, коли їх не закривали належним чином. За початковим проєктом ремонту вони йшли під заміну.

Домовласники консультувалися з фахівцями Статікал для вирішення основних проблем з несучими конструкціями, що викликають рух будинку. Головною потребою, звичайно, була впевненість у тому, що їх житло не постраждає від подальшого серйозного руйнування.

Компанія провела обстеження та застосувала комплексний проєкт по стабілізації фундаменту та зміцненню конструкцій в пошкоджених ділянках. Техніки Stati-Cal завершили цей проєкт впродовж 5 робочих днів. Домовласник не відчував ніякого дискомфорту, не вдаючись ні до жодних суттєвих земляних робіт, ні до дороговартісних традиційних методів будівництва.

Цілі

Фахівцям Stati-Cal потрібно стабілізувати фундамент та відновити пошкоджені ділянки будівлі.

Палі Stati-Pile повинні були бути змонтовані та закріплені до існуючого фундаменту, щоб допомогти зупинити просідання бічної частини об'єкта для виключення ризику подальшого осідання.

Методики Статікал зводять до мінімуму дискомфорт для домовласників, усуваючи необхідність зносу або демонтажу в сукупності з земляними роботами, а також не викликають шуму або хаосу на ділянці.

Рішення

Проєкт з 6 мікропаль був розроблений та реалізований уздовж лівої частини будівлі, зміцнюючи фундамент та повертаючи її несучу здатність.

Після завершення стадії стабілізації фундаменту, фахівці приступили до роботи з пошкодженими ділянками конструкцій будівлі. Були опрацьовані та зашиті близько 200 метрів погонних тріщин по несучих стінах з фасадної сторони. Завдяки монтажу спіральних тяг Stati-Bar у шви кладок естетика будівлі не постраждала, одночасно даруючи домовласникам впевненість у завтрашньому дні та дозволяючи продовжувати проєкт з реконструкції та поліпшення будинку.

Залишити коментар
Для нас дуже важливий зворотний зв'язок з нашими партнерами та клієнтами.

*
*
*
Ваш коментар буде оброблений протягом 15 хвилин, і розміщений в розділі коментарів з відповіддю від наших фахівців, якщо він того вимагає.
1 коментарів
Михайло
/
2022-06-22 09:40:00
Ціна усунення підняття однієї(посадки протилежної )частини будинку. Будинок 6×6м.
Специалист

Команда Stati-Cal

Ваше питання прийнято. З вами зв'яжуться поштою найближчим часом

Меню
Форма запиту на консультацію з технології
Stati-Cal
Надсилайте нам ваші питання і ми відповімо протягом робочого дня

*
*