Працюємо по всій території України

Підсилення дачного будинку після появи тріщин

Підсилення дачного будинку після появи тріщин

Резюме

Дачний будинок у передмісті Києва, де проживали батьки клієнтки, почав проявляти ознаки руйнування. Власниця будівлі почала помічати, як з внутрішньої та зовнішньої сторони будинку в стінах почали з'являтися тріщини в кутах будівлі, віконних отворах та внутрішніх перегородках.

Власниця звернулася в компанію ТОВ «Статичні Системи» для пояснення причин того, що відбувається з несучими конструкціями. Інженери Stati-Cal призначили та провели обстеження основи та несучих конструкцій. Після, вивчення результатів та огляду з обговоренням запропонованих варіантів рішення, власниця уклала контракт з компанією.

Фахівці Stati-Cal прийшли до висновку, що причиною деформацій могло стати недостатнє водовідведення через пошкоджене вимощення та відсутність дренажної системи.

Були надані рекомендації по експлуатації будівлі та проведення дрібних загальнобудівельних робіт, щоб в майбутньому клієнтка не стикалася з подібними проблемами у інших частинах своєї оселі.

Інженери розробили рішення по зміцненню конструкцій за допомогою технологій Stati-Cal. Зокрема, проект передбачав зашивання тріщин та зміцнення несучих конструкцій. Так, в проект був доданий елемент зв'язування будинку армуючим поясом.

Мета

Фахівцям-будівельникам необхідно було скріпити розколоті конструкції в місцях концентрації напружень для повернення цілісності будівлі. Додаткова обв'язка об’єкту дозволила запобігти подальшому розвитку пошкоджень на інших ділянках. Роботи проходили у вихідні дні без привнесення дискомфорту та в присутності домовласників.

Підсумок

Роботи були проведені у 3-ох денні терміни в основному з зовнішньої сторони будівлі. Однак посилення внутрішніх перегородок також знадобилося. Клієнтка вклалася в бюджет поточного ремонту та отримала повноцінне комплексне посилення несучих конструкцій всієї будівлі.

Спеціалісти Stati-Cal "зшили" практично весь кут будівлі та додатково завели тяги в надійну частину об’єкту, розподіляючи підвищене навантаження через розкол. Таким чином майно та спокій домовласників були врятовані швидко та фінансово вигідно з гарантією на 10 років.

Залишити коментар
Для нас дуже важливий зворотний зв'язок з нашими партнерами та клієнтами.

*
*
*
Ваш коментар буде оброблений протягом 15 хвилин, і розміщений в розділі коментарів з відповіддю від наших фахівців, якщо він того вимагає.
0 коментарів
Меню
Форма запиту на консультацію з технології
Stati-Cal
Надсилайте нам ваші питання і ми відповімо протягом робочого дня

*
*