Працюємо по всій території України

Рішення від тріщин в будинку після осідання фундаменту

Рішення від тріщин в будинку після осідання фундаменту

Резюме

40-річний будинок в Житомирі, недалеко від виїзду у напрямку до Рівного, отримав значні пошкодження в результаті затикання та прориву зливової каналізації цегляного будинку, обробленого штукатуркою.

Попадання та застій води в ґрунті просочило глинисту основу навколо бетонного фундаменту житлового будинку, викликавши його нерівномірне просідання та, як наслідок, рух будівлі. Конструктивні пошкодження будинку через просідання включали значні тріщини в цегляних стінах розкриттям до 15мм та концентрацією уздовж віконних рам та прорізів.

Компанія Stati-Cal уклала контракт на підвищення несучої здатності фундаменту та стін будівлі з використанням технологій тяг Stati-Bar, завершивши проєкт всього за 4 дні.

Цілі

Проєкт вимагав попереднього полагодження системи зливової каналізації для подальшого уникнення повторного рецидиву пошкоджень. Інженери та техніки Статікал забезпечили неінвазивне, ефективне в часі та недороге поліпшення несучої здатності конструкцій та зшили будівлю, яка розкололася, надавши додаткової пружності та міцності армокам'яним вузлам.

Підсумок

Фахівці успішно відновили житловий будинок, обробивши основні пошкодження у ключових місцях несучих конструкцій. Там, де це було необхідно, відновивши тим самим зв'язність та природну міцність цілісних конструкцій.

Stati-Cal - це оперативне та економічне рішення "два в одному", що покращує стіни й фундамент, пов'язує та скріплює розколоті конструкції, не порушуючи ваш спокій та не створюючи дискомфорту на вашій ділянці. Це схоже на невідкладну хірургію для будівель, що отримали пошкодження під час нещасного випадку.

Проєкт був завершений за чотири робочі зміни з мінімальними незручностями для мешканців. Домовласник після підписання актів виконаних робіт прокоментував реалізований проєкт: "Я був надзвичайно задоволений результатом. Хлопці на чолі з виконробом Дмитром були дуже професійною та націленою на досягнення хорошого результату командою. Я отримав бажаний результат, цей процес звів до мінімуму занепокоєння та необхідність в масштабному ремонті."

Залишити коментар
Для нас дуже важливий зворотний зв'язок з нашими партнерами та клієнтами.

*
*
*
Ваш коментар буде оброблений протягом 15 хвилин, і розміщений в розділі коментарів з відповіддю від наших фахівців, якщо він того вимагає.
0 коментарів
Меню
Форма запиту на консультацію з технології
Stati-Cal
Надсилайте нам ваші питання і ми відповімо протягом робочого дня

*
*