Працюємо по всій території України

Зв'язування (стягування) житлового будинку від тріщин

Зв'язування (стягування) житлового будинку від тріщин

Резюме

Навесні 2021 року до нас звернувся житель Харківської області. Його будинок, що довго будується, покрився тріщинами, за якими він спостерігав близько 2-ох років.

Об'єкт являв собою житловий будинок з плитним типом фундаменту. При візуальному огляді фахівцями Stati-Cal були виявлені численні тріщини, як всередині, так і зовні на несучих та ненесучих стінах будівлі, в місцях стиків стін, від дверних та віконних прорізів. Стіни були зроблені з різнорідних матеріалів і зведені в різний час.

Інженери Stati-Cal призначили обстеження основи для виключення можливості прояву або потенціалу нерівномірного осiдання будівлі. Звіт показав, що ґрунти досить міцні та здатні витримати велике навантаження будівлі, тобто величина несучої здатності основи фундаменту є достатньою. Причиною видимих дефектів у конструкціях стали конструктивні особливості будівлі, які виникли через самостійне зведення будівлі без участі проектної групи інженерів.

Мета

Рішенням інженерів було посилення конструкцій стін та зв'язування на той момент роз'єднаних ділянок. Тобто спільне включення в роботу окремих частин будівлі для уникнення розвитку подальшого утворення тріщин та руйнування конструкцій.

Підсумок

Роботи проводилися протягом 3-ох робочих днів. Проект був повністю реалізований бригадою з 3-ох чоловік, а для фіксації моменту прийому об'єкта на гарантію були розміщені 3d маяки на обраних спільно з власником будівлі ділянках для подальшого моніторингу будівельних конструкцій.

Залишити коментар
Для нас дуже важливий зворотний зв'язок з нашими партнерами та клієнтами.

*
*
*
Ваш коментар буде оброблений протягом 15 хвилин, і розміщений в розділі коментарів з відповіддю від наших фахівців, якщо він того вимагає.
0 коментарів
Меню
Форма запиту на консультацію з технології
Stati-Cal
Надсилайте нам ваші питання і ми відповімо протягом робочого дня

*
*