Працюємо по всій території України

Підсилення основи фундаменту, підсилення основи плити підлоги, підсилення стін та ремонт тріщин

Захист від тріщин: як запобігти пошкодженню стін і підлоги

Будинок для відпочинку на приватній ділянці: Київська обл., с. Вишеньки.

Березень 2024р.

Підсилення основи фундаменту, підсилення основи плити підлоги, підсилення стін та ремонт тріщин

 

Будинок для відпочинку на приватній ділянці, яка побудована в 2010-х роках на березі річки Дніпра:

  • Розміри будівля 10,4 м. х 11,4 м.
  • Фундамент стрічковий монолітний, зі сторони водойми – підпірна стінка.
  • Цегляні стіни товщиною 380 мм.

Будівля знаходиться у безпосередньої близькості від водойми. У 2013 році було  значне підвищення рівня води у водоймі, що призвело до затоплення частини фундаменту та підпірної стіни. Після чого з 2013 по 2017 рік було помічено просідання фундаменту та плити підлоги в середині будинку що призвело до появи тріщин в плиті підлоги та несучих стінах будівлі. З роками експлуатації будинку, спостерігалась динаміка у розвитку тріщин.

В березні 2024 року спеціалістами ТОВ «Статичні Системи» був виконаний комплекс робіт з обстеження ґрунтів методом динамічного зондування. Аналіз показав що присутня неоднорідність, різна щільність ґрунтів та пустоти під плитою підлоги. На основі отриманих даних, інженером був розроблений проєкт по підсиленню та укріпленню основи фундаменту та основи плити підлоги методом ін’єктування гелеокомпозитних розчинів по технології INJECT та підсиленню несучих стін і ремонту існуючих тріщин за технологією Stati-CAL.

 

Виконання всього комплексу  робіт згідно з проекту зайняло 5 робочих днів.

1-й етап робіт з підсиленню та укріпленню основи фундаменту та основи плити підлоги виконаний методом ін’єктування гелеокомпозитних розчинів в основу (ґрунт) фундаменту на глибину до -4,0м від денної поверхні та підсилення основи (ґрунту) плити підлоги на глибину до -6,0м від верху плити. Всього виконано 35 свердловин ін’єктування, що зайняло 4 робочих дні.

2-й етап робіт з підсиленню несучих стін та ремонту тріщин за допомогою попередньо напруженої арматури Stati-Bar 8-10мм, змонтовано 55 метрів погонних арматури, що зайняло 2 робочих дні.

Протягом 14 днів були виконані геодезичні роботи, необхідні для дотримання гарантійних зобов’язань, які передбачали фіксацію положення будівлі у горизонтальній площині. Був підготовлений звіт з геодезії та переданий замовнику.

Меню
Форма запиту на консультацію з технології
Stati-Cal
Надсилайте нам ваші питання і ми відповімо протягом робочого дня

*
*