Працюємо по всій території України

Політика конфіденційності

Ліцензований представник бренду Stati-Cal в Україні
Унікальний нержавіючий сплав
Комплексне ремонтне рішення від фундаменту до покрівлі
Власний адгезійний склад
Спеціалізація в кам'яній кладці та фундаментах
Гарантія на якість робіт до 5 років
Розвиток переднапружених спіральних систем із 1999 року
Міжнародна команда спеціалістів (Чехія, Польща, Україна)

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

ТОВ " СТАТИЧНІ СИСТЕМИ" прагне підтримувати і поважати вашу конфіденційність. Будь-яка надана вами інформація буде використовуватися тільки в рамках процедур і мережі підрядників. Інформація не буде передаватися третім особам.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

Інформація та матеріали, що містяться на цьому веб-сайті або доступні через нього, надаються на умовах "як є" і "як доступно" і носять загальний характер. ТОВ " СТАТИЧНІ СИСТЕМИ" не надає цю інформацію і матеріали в зв'язку з прийняттям будь-якого конкретного інвестиційного, ділового, фінансового або комерційного рішення. Інформація та матеріали надаються тільки для загального ознайомлення. Будь ласка, зверніться за професійною консультацією і отримаєте незалежну перевірку інформації і матеріалів, що містяться в цьому документі, перш ніж приймати будь-яке рішення, засноване на будь-який такої інформації або матеріалах.

ТОВ " СТАТИЧНІ СИСТЕМИ" не гарантує точність, адекватність, повноту або обґрунтованість інформації та матеріалів, що містяться на цьому веб-сайті або доступних через нього, і прямо відмовляється від відповідальності за будь-які помилки або упущення в такий інформації та матеріалах. Ніякі гарантії будь-якого роду, що маються на увазі, явні або встановлені законом (включаючи, але не обмежуючись ними, гарантії права власності, товарної придатності, задовільної якості, непорушення прав інтелектуальної власності третіх осіб, придатності для певної мети) не надаються в поєднанні з такою інформацією і матеріалами або даними веб-сайтом в цілому.

Меню
Форма запиту на консультацію з технології
Stati-Cal
Надсилайте нам ваші питання і ми відповімо протягом робочого дня

*
*