Працюємо по всій території України

Компанія StatiCAL

Ліцензований представник бренду Stati-Cal в Україні
Унікальний нержавіючий сплав
Комплексне ремонтне рішення від фундаменту до покрівлі
Власний адгезійний склад
Спеціалізація в кам'яній кладці та фундаментах
Гарантія на якість робіт до 5 років
Розвиток переднапружених спіральних систем із 1999 року
Міжнародна команда спеціалістів (Чехія, Польща, Україна)

Stati-Cal – це компанія виробник та будівельний підрядник із штатом інженерів конструкторів та геотехніків. Головна компанія та виробниче підприємство знаходяться у Чеській Республіці. Компанія має курс на постійний розвиток послуг та продуктів, підкріплених ретельним незалежним тестуванням. Створивши на власних потужностях спіральне кріплення із нержавіючої сталі понад 20 років тому, Stati-Cal стала лідером на ринку проектування та виробництва на території Європи.

Компанія працює по всій Європі та країнах Азії. Вона зарекомендувала себе як надійний спеціаліст у всіх видах конструктивного ремонту будівель та споруд. Її прості, але надзвичайно ефективні, продукти та методи широко використовуються та добре зарекомендували себе практично в усіх будівельних рішеннях, що широко використовуються.

Володіючи великою універсальністю, продукція Stati-Cal поєднує міцність та довговічність із гнучкістю, що забезпечує природний рух конструкцій будівлі. Виробляючи надійні та міцні з'єднання, компанія забезпечує гарантовані рішення щодо виправлення складних, а часто й аварійних ситуацій. Продукція Stati-Cal має значні переваги, які добре відомі та високо цінуються на всіх ринках присутності цього бренду.

Маючи завидну репутацію щодо якості продукції, інженерній досконалості та високого рівня обслуговування клієнтів, Stati-Cal постійно набуває нового досвіду та нових технічних знань. Фахівці пишаються тим, що володіють необхідними навиками для розробки та виконання багатьох завдань будь-якого проекту: консультації та технічна підтримка, тестування рішення на місці, а також високоякісний ремонт із використанням інноваційних, не руйнівних, неінвазійних методів ремонту.

Інженерна служба Stati-Cal являється ядром оперативних можливостей. Це означає, що персонал, задіяний на різних етапах проекту, тісно співпрацює з підрядниками, клієнтами та призначеними ними спеціалістами із будівництва, щоб гарантувати ефективне та надійне рішення. Всі процеси всередині компанії поставлені ефективно та економічно.

Меню
Форма запиту на консультацію з технології
Stati-Cal
Надсилайте нам ваші питання і ми відповімо протягом робочого дня

*
*