Працюємо по всій території України

Технології та матеріали

Система спіральних тяг Stati-Bar

Спіральна арматурна система посилення та стабілізації конструкцій
Переваги методу
Система Stati-Bar забезпечує швидкий та економічний спосіб відновлення конструктивної цілісності будівель та споруд, де кам'яна кладка (або збірні елементи) вийшла з ладу та втратила свою несучу здатність. Використовуючи комбінацію різних продуктів та методів Stati-Cal, забезпечується комплексна, надійна та економна процедура ремонту та стабілізації, яка може бути використана для вирішення широкого спектра конструктивних несправностей, які часто трапляються. Як це працює? Система Stati-Bar включає установку горизонтальної арматури в кам'яну кладку, що тріснула та вийшла з ладу через рух ґрунту, руйнування елементів вузлів, вивітрювання або підвищених навантажень та напруг. Ефект працює, пов'язуючи кладку разом, щоб створити глибокі "балки в кладці", які розподіляють нові навантаження.


Система сталевих анкерів Stati-Tie

Модифіковані анкери для утримання конструкцій
Переваги методу
Stati-Tie - це довгий спіральний анкер із нержавіючої сталі, що використовується для стабілізації вигнутих та опуклих стін або інших елементів, без яких-небудь зовнішніх пластин, шляхом надійного кріплення (як сухим, так і хімічним методом) по всій довжині анкера. Фіксування відбувається до несучої конструкції або до балок підлоги та стелі


Нарощувані палі Stati-Pile

Рельєфні палі з алюмінієвого сплаву у формі спіралі
Переваги методу
Форма палі - спіраль створює у багато разів більшу площу для тертя (по всій довжині палі) у порівняння з традиційними палями. При монтажі палі відбувається її поступове "вгвинчування" у навколишній ґрунт. Спіральна форма "крил" забезпечує дію сил опору у всіх напрямках. Індуковане навантаження, будь-то тиск або витягування, рівномірно розподіляється по всій довжині палі. Палі мають складовий принцип та нарощуються поелементно, в залежності від того, на яку глибину занурення розрахований проєкт.


Хімічні анкери та кріпильні системи

Хімічні анкери та супутні матеріали для кріпильних робіт.
Переваги методу
Спеціалізований хімічний анкер - це двокомпонентна смоляна маса, що використовується для анкерування будівельних елементів різної важливості та категорії відповідальності. Завдяки високій адгезії до основи та високій міцності утворює адгезивно-профільне з'єднання з найвищими параметрами і. Хімічна анкеровка - це найбезпечніше кріплення як для повнотілих так і порожнистих матеріалів.


Полімерна маса для монтажу та ремонту

Двокомпонентна хімічна суміш для ремонту або монтажу малих архітектурних форм та конструкцій
Переваги методу
Інноваційна, двокомпонентна, легка та міцна полімерна монтажна маса на основі синтетичної смоли, що швидко затверджується. Застосовується для встановлення в ґрунт дерев'яних, пластикових та металевих опорних конструкцій різних форм та профілів поперечного перерізу.


Меню
Форма запиту на консультацію з технології
Stati-Cal
Надсилайте нам ваші питання і ми відповімо протягом робочого дня

*
*