Працюємо по всій території України

Хімічні анкери та кріпильні системи

Спеціалізований хімічний анкер - це двокомпонентна смоляна маса, що використовується для анкерування будівельних елементів різної важливості та категорії відповідальності. Завдяки високій адгезії до основи утворює адгезивно-профільне з'єднання із найвищими параметрами міцності. Хімічна анкеровка - це найбезпечніше кріплення як для повнотілих, так і для порожнистих матеріалів.

Що унікального у хімічному анкері? На наш погляд, це те, що ви можете використовувати його для бетону, каміння або інших матеріалів із порожнистими просторами. Більше того, в кожному із них він буде досягати найкращих результатів та максимальної міцності. Якщо ви одного разу використовували хімічний анкер, ви вже знаєте, що кращого рішення не знайти.

В повнотілих матеріалах, таких як бетон або камінь, хімічний анкер отримує найвищі показники міцності. Він дозволяє витримувати багатотонні навантаження та вирізняється чудовою міцністю. Він має ще одну важливу особливість, –не додає попередню напругу в основу. Пояснимо цю тезу. При монтажі стандартного механічного анкера або навіть звичайного дюбеля, при загвинчуванні гвинта або болта в отворі відбувається розрив оболонки або втулки дюбеля. За цим принципом заклинювання в отворі відбувається фіксація через розпирання. Ці напруги, якщо вони відбуваються близько до краю бетону, можуть призвести до його розтріскування та відшарування. Тобто це зайві сили, що негативно впливають на міцність основи та особливо на її краї. Хімічний анкер при нанесенні в отвір ретельно заповнює порожнину та застигає. Він прилипає до стін цього отвору в кожному з його заглиблень та подряпин, утворюючи формене з'єднання, завдяки якому він більше не виймається. Через відсутність жодної попередньої напруги ви можете спокійно застосувати його ближче до краю місця кріплення, забезпечуючи безпечне та надійне з'єднання.

Ще однією перевагою є те, що у закріплену смолу ми можемо вставляти різні елементи, не тільки різьбовий штифт, але арматуру, гачок, гвинт, втулку із внутрішнім різьбленням, а також будь-який інший елемент. Після його застигання, він ефективно кріпитиметься та утримуватиметься смолою.

Хімічний анкер дає багато свободи для кріплення елементів, що вимагають вирівнювання як по вертикалі, так і по горизонталі. Це пов'язано із тим, що анкер після фіксації до отвору дозволяє нам протягом деякого часу встановлювати кріпильні деталі в отворах бажаним методом. Ми можемо вирівняти їх, перемістити у бік, вгору чи глибше в отвір за бажанням. Після їх застигання вони більше не можуть рухатися та відповідати наміченим цілям.

Використовуючи хімічний анкер, ми не обмежуємося довжиною наявних дюбелів. Перш ніж приступати до справи, працюючи із стандартними механічними анкерами, ми повинні точно знати, який діаметр анкера монтуватимемо та скільки різьблення залишаємо за межами основи. При монтажі анкера ми можемо використовувати стрижні різного діаметра, які нам потрібні зараз. Навіть якщо у нас немає відповідного свердла, ми можемо просвердлити отвір більшого діаметру, ніж вимагається за проектом, і воно також добре триматиметься. І, нарешті, ми можемо розмістити анкер на різних глибинах (чим глибше, тим вища міцність кріплення). Остання можливість відмінно вирішує проблему фіксаціїв сендвіч - панелях та при кріпленні через товстий шар теплоізоляції.

Підсумовуючи… Маючи із собою хімічний анкер, кілька різних діаметрів стрижнів, кілька свердел та можливо ще сітчасті втулки для порожніх просторів, ми можемо наосліп вирушити на будівництво та вирішити практично будь - яку проблему монтажу ефективно та безпечно.

Хімічний анкер дає багато свободи для кріплення елементів, що вимагають вирівнювання як по вертикалі, так і по горизонталі. Це пов'язано із тим, що анкер після кріплення до отвору дозволяє нам протягом деякого часу встановлювати кріпильні деталі в отворах бажаним методом. Ми можемо вирівняти їх, перемістити у бік, вгору чи глибше в отвір за бажанням. Після того, як вони застигли, вони більше не можуть рухатися та відповідають нашим наміченим цілям.

Використовуючи хімічний анкер, ми не обмежені довжиною наявних дюбелів. Працюючи із стандартними механічними анкерами, перш ніж приступати до справи, ми повинні точно знати, який діаметр анкера ми монтуватимемо та скільки різьблення ми хочемо залишити за межами основи. При монтажі анкера ми можемо використовувати стрижні різного діаметра, які нам потрібні зараз. Навіть якщо у нас немає відповідного свердла, ми можемо просвердлити отвір більшого діаметру, ніж це потрібно за проектом, і воно все одно добре триматиметься. І, нарешті, ми також можемо розмістити анкер на різних глибинах (чим глибше, тим вища міцність кріплення). Остання можливість відмінно вирішує проблему кріплення в сендвіч - панелях та при кріпленні через товстий шар теплоізоляції.

Підсумовуючи… Маючи із собою хімічний анкер, кілька різних діаметрів стрижнів, кілька свердел та можливо ще сітчасті втулки для порожніх просторів, ми можемо наосліп вирушити на будівництво та вирішити практично будь - яку проблему монтажу ефективно та безпечно.

Тип смоли Об'єм туби, мл Упаковка, шт Тип змішувача Ціна, грн
Поліефірна смола 300 15 Стандартний  
Поліефірна смола 300 6 Турбо  
Поліефірна смола 410 12 Стандартний  
Поліефірна смола 410 12 Турбо  
Епоксидна смола 300 6 Турбо  
Епоксидна смола 410 12 Турбо  
Венілефірна смола 410 12 Турбо  

 

Інженерні вузли

Практичні приклади


Задати питання експерту Stati-Cal
Надсилайте нам ваші питання і ми відповімо протягом робочого дня

*
*
Меню
Форма запиту на консультацію з технології
Stati-Cal
Надсилайте нам ваші питання і ми відповімо протягом робочого дня

*
*