Працюємо по всій території України

Приватний житловий будинок: Київська обл., Петропавлівська Борщагівка (підсилення фундаменту та підсилення опорних стін, ремонт тріщин) 01.2024

Спіральні анкери та гелеокомпозитні розчини: Сучасні технології утримання фундаменту

Приватний будинок побудований в 2015–2017 роках:

  • двоповерхова будівля з підвалом розмірами 14 м х 10 м із багато скатним дахом;
  • фундамент збірний, стрічковий, з блоків ФБС;

 

В процесі експлуатації будинку (проживання) було помічено тріщини в опірних (несучих) стінах на -1-й; 1-й; 2-й поверх будинку та на фундаменті підвального (цокольного) приміщення.

У результаті огляду (аудиту) будинку було ухвалено рішення щодо проведення робіт з обстеження основи фундаменту (ґрунт під фундаментом) методом динамічного зондування та замірів будинку, фото дефектів і тріщин. За результатами проведеного обстеження було виявлено недостатньо щільний ґрунт в основі фундаменту і як наслідок – нерівномірне просідання частини будинку, що стало основною причиною появи тріщин у стінах і фундаменті. На основі обстеження було розроблено проєкт із підсилення фундаменту й опорних стін будинку (фото проєкту наведено нижче в матеріалах). 

 

Виконання робіт зайняло 6 календарних дні:

  • згідно з технологією  Stati-CAL, було підсилено опорні стіни в місцях розташування  тріщин. Загалом було змонтовано 20 м/п спіральних анкерів (попередньо напружена арматура) Stati-Bar діаметром 8 мм;
  • згідно з технологією INJECT (ін’єктування гелеокомпозитних розчинів), підсилення основи (ґрунту) під фундаментом на відмітку до -4,0м та -5,0м.   

Гарантійні зобов’язання стосовно результату виконаних робіт – 10 років, відсутність розвитку й появи тріщин у фундаменті й опорних стінах.

Меню
Форма запиту на консультацію з технології
Stati-Cal
Надсилайте нам ваші питання і ми відповімо протягом робочого дня

*
*