Працюємо по всій території України

Стабілізація на максимум: OKKO і Stati-CAL встановлює нові стандарти 12.2023

Геодезія, ін'єкції та метал: рецепт ідеального фундаменту від StatiCAL для ОККО

Фундаменти заправних колонок – залізобетонний стакан 2 м на 2 м, кріплення для металевої колони під перекриття.

 

Фундамент проїжджої частини – залізобетонна плита 300 мм по ґрунту, оздоблена бруківкою.

 

Проблематика:

  • нерівномірне просідання фундаментів заправних колонок (50 мм до -150 мм), унаслідок чого викривлення (деформація) металокаркасу конструкції навісу (колони, навіс) над проїжджою частиною АЗС;
  • нерівномірне просідання фундаментної плити проїжджої частини (50 мм до -270 мм) площею до 200 м²;
  • наявність порожнеч під плитою проїжджої частини (контакт плита – ґрунт) до 500 мм, що може призвести до розлому плити на декілька частин і пошкодження комунікацій АЗС.

Було вирішено виконати геодезичну зйомку положення металоконструкцій АЗС і поверхні плити проїжджої частини, випробування (дослідження) ґрунту методом динамічного зондування під фундаментною плитою проїжджої частини та фундаментом запраних колонок.

 

Для подальшої нормальної експлуатації АЗС рекомендуємо:

  • виконати стабілізацію фундаментної плити проїжджої частини на глибину до 8,0 м;
  • виконати підйом і вирівнювання фундаментної плити проїжджої частини та заповнення порожнеч під плитою методом ін’єктування гелеокомпозитних розчинів;
  • виконати стабілізацію фундаментів заправних колонок і відновлення опорної здатності фундаментів металокаркасу за допомогою технології Stati-CAL, влаштування металевих нарощуваних паль Stati-Pile Ø60 мм на глибину до -8,0 м.

На основі технічного звіту та технічного завдання від замовника було розроблено проєкт виконання робіт за технологією Stati-CAL і прораховано вартість робіт.

 

За проєктом спеціалісти ТОВ «Статичні Системи» виконання робіт зайняло 8 календарних днів.

 

Було стабілізовано фундаменти заправних колонок і відновлено опорну здатність фундаментів металокаркасу за допомогою металевих нарощуваних паль Stati-Pile Ø60 мм, а також встановлено нарощувані металеві палі глибиною до -8,0 м. Усього було змонтовано 64 м/п паль.

 

Стабілізацію, підйом та вирівнювання фундаментної плити проїжджої частини АЗС і заповнення порожнеч під плитою методом ін’єктування гелеокомпозитних розчинів Stati-CAL 30N із закріпленням оголовка палі Stati-Pile у тілі фундаменту заправних колонок було виконано методом ін’єктування 27 000 кг гелеокомпозитних розчинів Stati-CAL 30N.

 

Після завершення всіх робіт спеціалісти ТОВ «Статичні Системи» виконали роботи з геодезичної зйомки, необхідні для дотримання гарантійних зобов’язань, які передбачали фіксацію положення плити підлоги в горизонтальній площині.

 

Гарантійний термін становить 10 років (відсутність осідання плити підлоги, розвитку чи появи нових тріщин і деформацій у стінах чи на поверхні плити підлоги).

Меню
Форма запиту на консультацію з технології
Stati-Cal
Надсилайте нам ваші питання і ми відповімо протягом робочого дня

*
*