Працюємо по всій території України

Приватна житлова забудова: таунхаус, Київська обл., Софіївська Борщагівка (підсилення фундаменту й підсилення опорних стін, ремонт тріщин)

Технології Stati-CAL та INJECT: перспективність у ремонті таунхаусів

Приватна житлова забудова: таунхаус, Київська обл., Софіївська Борщагівка

(підсилення фундаменту й підсилення опорних стін, ремонт тріщин)

 

Таунхаус будівництва 2018–2022 років:

  • двоповерхова будівля з підвалом розмірами 12 м х 6 м із двоскатним дахом;
  • фундамент збірний, стрічковий, з блоків ФБС;
  • цегляні стіни товщиною 380 мм.

Під час проведення ремонтних робіт було помічено тріщини у фундаменті підвального приміщення. Згодом тріщини з’явилися на несучих стінах 1-го та 2-го поверхів.

У результаті огляду (аудиту) будівлі було ухвалено рішення щодо проведення робіт з обстеження основи фундаменту (ґрунт під фундаментом) методом динамічного зондування та замірів будинку, фото дефектів і тріщин. За результатами проведеного обстеження було виявлено недостатньо щільний ґрунт в основі фундаменту і як наслідок – нерівномірне просідання частини будівлі (таунхаусу), що стало основною причиною появи тріщин у стінах і фундаменті. На основі обстеження було розроблено проєкт із підсилення фундаменту й опорних стін будинку (фото проєкту наведено нижче в матеріалах). 

Згідно з проєктом (ПВР) ТОВ «Статичні Системи», виконання робіт зайняло 4 календарних дні:

  • згідно з технологією  Stati-CAL, було підсилено опорні стіни в місцях розташування  тріщин. Загалом було змонтовано 20 м/п спіральних анкерів (попередньо напружена арматура) Stati-Bar діаметром 8 мм;
  • згідно з технологією INJECT (ін’єктування гелеокомпозитних розчинів), підсилення основи (ґрунту) під фундаментом на відмітку до -4,0м.   

Гарантійні зобов’язання стосовно результату виконаних робіт – 10 років, відсутність розвитку й появи тріщин у фундаменті й опорних стінах.

Меню
Форма запиту на консультацію з технології
Stati-Cal
Надсилайте нам ваші питання і ми відповімо протягом робочого дня

*
*