Чи дійсно ваш будинок потребує ремонту через морози?

Що потрібно знати про сильні морози в Україні і чому, врешті-решт, у вас може не бути особливих причин для занепокоєння.
Багато домовласників в Україні занепокоєні станом своїх фундаментів через регулярне похолодання, яке приходить у нашу країну щороку зі зростанням температурних коливань. Проте чи означає морозне пучення (рух ґрунту вгору при низьких температурах), що у вас є проблеми з фундаментом, які потребують ремонту?
Як морозне пучення впливає на будинки в Україні?
Сильні морози в Україні вже не рідкість…
Морозний підйом виникає, коли волога в ґрунті навколо вашого фундаменту замерзає, штовхаючи ґрунтову основу з конструкціями на ній вгору та викликаючи зміщення вашого будинку. І хоча це викликає певну заклопотаність у північних регіонах, де часто трапляються заморозки, на Півдні паморозь не є звичайним явищем, навіть за її морозної погоди.
Як експерти несучих конструкцій, що працюють у всіх регіонах країни, ми можемо гарантовано заявити, що за десять з гаком років роботи тут ми не бачили частих серйозних пошкоджень будинків через сильні морози.
Морозне пучення часто проходить самостійно…
Заморожування – це все рівно, що наливати воду в піддон для кубиків льоду. Коли він замерзає, лід розширюється. Цей ефект найчастіше можна побачити на кутах будинку та зазвичай на стінах гаража.
Оскільки в нашій країні низькі температури рідко тривають довго, а зміни – на +, як правило, відбуваються швидко, наслідки сильного морозу, як правило, швидко зникають. Рух ґрунту триває недостатньо довго, щоб завдати реальної шкоди конструкціям вашого будинку.
Як знайти експертну команду в Україні?
Перш ніж приймати рішення про ремонт фундаменту, стін або покрівлі, переконайтеся, що ви маєте справу з людьми, які добре розбираються у влаштуванні будівель та споруд.
Запитайте себе:
- Який їх досвід роботи з об’єктами нерухомості?
- Чи є у них вища будівельна освіта та суміжний досвід?
- Чи є у них клієнти, готові дати рекомендацію хоча б через 1 рік після реалізації проекту?
- Чи проводили вони роботи з вирішення питань конкретно по темі морозного пучення?
- Чи пропонують вони провести базові дослідження та ретельне обговорення рішення разом з клієнтом?
Пам’ятайте, що регулярні перевірки та обстеження, що проводяться командою професіоналів, яким довіряють, допоможуть вам зрозуміти, що є нормальним для вашого будинку та не вимагає вкладати кошти в ремонт, у якому немає необхідності.
Отримайте консультацію щодо несучих конструкцій, фундаменту, стін, перекриттів, покрівлі від експертів з конструктивної цілісності.
Не дозволяйте морозам змусити вас сумніватися у фундаменті вашого будинку.
У ТОВ «Статичні системи» ми прагнемо надавати домовласникам України бездоганний та чесний сервіс. Ми не будемо продавати вам те, що не потрібно вашому будинку, і заздалегідь повідомимо вам, чи є тріщини у вашому будинку приводом для занепокоєння.
Зверніться за консультацією, щоб точно знати стан вашого будинку та насолоджуйтеся душевним спокоєм, яке приходить від усвідомлення того, що ваш будинок у цілості та збереженні.
Звична бетонна плита може стати джерелом неприємних сюрпризів і вдома, і у великих бізнес-приміщеннях. Адже хороше покриття – це не лише привабливий вигляд, а й безпека, зручність та економічність (відсутність нескінченних ремонтів).Сьогодні розглянемо, з якими проблемами найчастіше стикаються бетонні підлоги у приватних будинках і промислових будівлях, а головне – які методи «порятунку» існують. Забігаючи наперед, зазначимо, що найсучаснішими є пальове укріплення (коли без додаткової «опори» не обійтися) та інноваційні цементаційні методи (коли потрібні «точкові уколи» і захист від просадок). Але про все – по порядку.
Коли основа починає просідати
Приховані тріщини у фундаменті: невидимі початки великих негараздів
Ох, як ми любимо затишні будинки, оточені пишною зеленню! Дерева дарують прохолоду спекотними літніми днями, кущі створюють приватність, а квіти радують око. Але чи задумувалися ви про те, що відбувається під землею? У той час як ми насолоджуємося красою природи нагорі, внизу може розгортатися справжня драма – коріння рослин поступово атакують фундамент вашого дому. І повірте, ця битва може коштувати вам купу нервів і грошей!
Міцний фундамент — це основа будь-якого будинку, але що робити, коли він починає тріщати по швах? Чи завжди це означає глобальний ремонт або ж існують інші рішення? Аварійний фундамент — це не просто незручність, а серйозна проблема, яка потребує грамотного підходу. Сьогодні розглянемо, чому фундаменти стають аварійними, як їх оцінювати та які є стратегії відновлення.
Що заважає нам розпочати ремонт?
Проблеми не з’являються раптово
Коли на стіні будинку з’являється тріщина чи фундамент починає “просідати”, більшість людей плутаються у термінах. Одні називають це “осадкою”, інші — “просадкою”, а хтось говорить про “усадку”. Хоча ці поняття звучать схоже, вони описують абсолютно різні процеси. Розберемося, що означає кожен термін, щоб ви могли не лише правильно пояснити проблему фахівцеві, а й зрозуміти, як діяти у разі її виникнення.
