Чому варто хоча б двічі на рік оглядати будівлі?

У поєднанні з відсутністю масової культури на регулярний капітальний ремонт, змінами клімату та стихійними лихами, важливість зовнішнього моніторингу та обслуговування житлової нерухомості має важливе значення.
Технічне обслуговування майна часто може бути дороговартісним, якщо ним не займатися своєчасно та регулярно. Власники нерухомості несуть юридичну відповідальність за шкоду або травми, викликані неналежним обслуговуванням. Володарям нерухомісті балконами або підпірними стінами, що примикають до громадських тротуарів та доріг, рекомендується перевіряти стан своєї власності на регулярній основі.
Регулярне, поточне і профілактичне обслуговування зовнішньої кам’яної кладки не тільки допоможе домовласникам та орендодавцям підтримувати об’єкт у належному стані, але і допоможе зробити його більш стійким до руйнівних факторів.
Нижче ми рекомендуємо провести такі перевірки:
Стіни:
Чи є ознаки цегляної кладки, що потріскалася? Пошкоджена цегла або блок можуть бути ознакою широкого осідання або локальної просадки, а в менш серйозних обставинах – просто тріщинами, які з’являються при розширенні та саджанні будівельних матеріалів з плином часу. За будь-яких обставин звертайтеся до компанії ТОВ «Статичні системи», яка проконсультує вас щодо подальших дій. Чим раніше буде вирішена проблема, тим краще.
Жолоби, дренажі, водостічні труби та водостоки:
Витік води з пошкоджених труб та водостоків може викликати ерозію та розм’якшення ґрунту. Рух фундаменту та розтріскування можуть відбутися на м’якому ґрунті, що постраждав від пошкоджених водовідводів, залишених у стані протікання або переповнення. Так само намокання кам’яної кладки призводить до пошкодження під час температурних перепадів у міжсезоння.
Дерева:
Важливо знати про наявність коріння дерев, що проникають під власність. Дерева можуть викликати зсув та пошкодження будівель на глинистих підставах, видаляючи вологу із землі. Крім того, як відомо, коріння дерев проникають у підземні дренажні труби, викликаючи засмічення та пошкодження. Ретельний розгляд також необхідний при видаленні дерев, оскільки в таких ситуаціях ґрунт може розширюватися.
Наведені вище рекомендації призначені для запобігання виникненню будь-яких непередбачених конструктивних проблем. Якщо ви виявите, що кладка вашого будинку дійсно потріскалася, зв’яжіться з командою експертів Stati-Cal за телефоном +38 (044) 334-84-84, які вас з радістю проконсультують.
Звична бетонна плита може стати джерелом неприємних сюрпризів і вдома, і у великих бізнес-приміщеннях. Адже хороше покриття – це не лише привабливий вигляд, а й безпека, зручність та економічність (відсутність нескінченних ремонтів).Сьогодні розглянемо, з якими проблемами найчастіше стикаються бетонні підлоги у приватних будинках і промислових будівлях, а головне – які методи «порятунку» існують. Забігаючи наперед, зазначимо, що найсучаснішими є пальове укріплення (коли без додаткової «опори» не обійтися) та інноваційні цементаційні методи (коли потрібні «точкові уколи» і захист від просадок). Але про все – по порядку.
Коли основа починає просідати
Приховані тріщини у фундаменті: невидимі початки великих негараздів
Ох, як ми любимо затишні будинки, оточені пишною зеленню! Дерева дарують прохолоду спекотними літніми днями, кущі створюють приватність, а квіти радують око. Але чи задумувалися ви про те, що відбувається під землею? У той час як ми насолоджуємося красою природи нагорі, внизу може розгортатися справжня драма – коріння рослин поступово атакують фундамент вашого дому. І повірте, ця битва може коштувати вам купу нервів і грошей!
Міцний фундамент — це основа будь-якого будинку, але що робити, коли він починає тріщати по швах? Чи завжди це означає глобальний ремонт або ж існують інші рішення? Аварійний фундамент — це не просто незручність, а серйозна проблема, яка потребує грамотного підходу. Сьогодні розглянемо, чому фундаменти стають аварійними, як їх оцінювати та які є стратегії відновлення.
Що заважає нам розпочати ремонт?
Проблеми не з’являються раптово
Коли на стіні будинку з’являється тріщина чи фундамент починає “просідати”, більшість людей плутаються у термінах. Одні називають це “осадкою”, інші — “просадкою”, а хтось говорить про “усадку”. Хоча ці поняття звучать схоже, вони описують абсолютно різні процеси. Розберемося, що означає кожен термін, щоб ви могли не лише правильно пояснити проблему фахівцеві, а й зрозуміти, як діяти у разі її виникнення.
