Працюємо по всій території України

Приватний житловий будинок від 05.08.2022р., м. Київ.

Довге протистояння: як тріщини не змогли зламати приватний будинок 70-80х

 

Приватний житловий будинок будівлі 70 х – 80 х років, розташований у приватному секторі Солом'янського району столиці:

- Двоповерхова будівля з двоскатним дахом, розмір будинку 11,4 м. х 10 м., (2-й поверх у вигляді житлової мансарди);

- Фундамент стрічковий, бутовий;

- Товщина стін 400 мм.: цегла 240 мм., міжстінний простір заповнено граншлаком 40 мм., зовнішня облицювальна цегла 120 мм.

Перші тріщини в будинку з'явилися у 2008 році, коли розпочалися будівельні роботи на сусідній ділянці та дали додаткове навантаження на ґрунт. Ці тріщини тривалий час не мали тенденції до збільшення. У 2018 - 2019 роки розпочалася забудова сусідніх ділянок, що знову дало навантаження на ґрунт та призвело до подальшого збільшення тріщин. Також на це вплинула відсутність з'єднання між основною та фасадною стіною.

Фахівцями ТОВ «Статичні Системи» було проведено огляд будівлі. Інженером було розроблено проект ремонту, прорахована вартість робіт, а також погоджена комерційна пропозиція з домовласником.

Роботи були виконані протягом трьох календарних днів. Згідно з проектом спеціалістами ТОВ «Статичні Системи» було змонтовано 34 пог. м. попередньо напруженої арматури діаметром 8 мм. за технологією Stati-BAR, що дозволило зміцнити цілісність будівлі. Також було встановлено за технологією Stati-TIE 40 шт. анкерів із попередньо напруженої арматури діаметром 10 мм., що у свою чергу призвело до відновлення з'єднання між фасадною та основною стіною.

Протягом 30 днів спеціалістами ТОВ «Статичні Системи» було виконано роботи з геодезії, необхідних для дотримання гарантійних зобов'язань, – зафіксовано положення будинку у горизонті. Було підготовлено та передано власнику будинку звіт з геодезії.

Меню
Форма запиту на консультацію з технології
Stati-Cal
Надсилайте нам ваші питання і ми відповімо протягом робочого дня

*
*