Як слід підходити до вирішення проблем?

Технологіями Stati-Cal користується багато людей. Це представники різних категорій громадян, від приватних домовласників до державних компаній. Як правило, перед зверненням до нас людина проходить тернистий шлях проб та помилок: зазвичай клієнт прагне знайти найдешевше рішення проблеми, що цілком логічно. Але найдешевше не означає якісно, а швидше спроба приховати проблему.
Найчастіше перед зверненням до нашої компанії клієнти розглядають варіанти, запропоновані «знайомими експертами», які за фактом не є фахівцями в галузі ремонту та реконструкцій будівель. Отримана поради на перший погляд здається найкращим рішенням. З нашої багаторічної практики ми можемо виділити пощирені «поради», які домінують на ринку:
1. «Замазати тріщини та почекати»
2. «Замазати тріщини та продати»
3. «Повний демонтаж та нове будівництво»
Вони ділять ринок приблизно порівну. При цьому далеко не завжди враховується весь комплекс супутніх витрат на рішення проблеми. Зазвичай при оцінці вартості реалізації подібного роду «порад» замовники не розглядають такі фактори:
1. Відсутність реального розуміння стану конструкцій разом з відсутністю документації на об’єкт.
2. Відсутність розуміння тимчасових витрат на реалізацію навіть елементарних робіт. Витрати пов’язані з: постійним контролем технології та якості робіт, погодженням робіт, що не увійшли у вартість, погодженням та постачанням матеріалів, зупинкою експлуатації будівлі.
3. Відсутність розуміння потреби в безпеці при проведенні робіт. Тобто ніхто не вважає, за потрібним подбати про безпеку будівельно-монтажних робіт та самої конструкції. Це здається не важливим, поки не трапитися несчасний випадок на об’єкті.
4. Відсутність розуміння потрібної кількості витрат на відновлення благоустрою території після реалізації поради.
5. І найголовніше, всі, хто приймає «пораду», не мають уявлення про причину утворення пошкоджень.
Звична бетонна плита може стати джерелом неприємних сюрпризів і вдома, і у великих бізнес-приміщеннях. Адже хороше покриття – це не лише привабливий вигляд, а й безпека, зручність та економічність (відсутність нескінченних ремонтів).Сьогодні розглянемо, з якими проблемами найчастіше стикаються бетонні підлоги у приватних будинках і промислових будівлях, а головне – які методи «порятунку» існують. Забігаючи наперед, зазначимо, що найсучаснішими є пальове укріплення (коли без додаткової «опори» не обійтися) та інноваційні цементаційні методи (коли потрібні «точкові уколи» і захист від просадок). Але про все – по порядку.
Коли основа починає просідати
Приховані тріщини у фундаменті: невидимі початки великих негараздів
Ох, як ми любимо затишні будинки, оточені пишною зеленню! Дерева дарують прохолоду спекотними літніми днями, кущі створюють приватність, а квіти радують око. Але чи задумувалися ви про те, що відбувається під землею? У той час як ми насолоджуємося красою природи нагорі, внизу може розгортатися справжня драма – коріння рослин поступово атакують фундамент вашого дому. І повірте, ця битва може коштувати вам купу нервів і грошей!
Міцний фундамент — це основа будь-якого будинку, але що робити, коли він починає тріщати по швах? Чи завжди це означає глобальний ремонт або ж існують інші рішення? Аварійний фундамент — це не просто незручність, а серйозна проблема, яка потребує грамотного підходу. Сьогодні розглянемо, чому фундаменти стають аварійними, як їх оцінювати та які є стратегії відновлення.
Що заважає нам розпочати ремонт?
Проблеми не з’являються раптово
Коли на стіні будинку з’являється тріщина чи фундамент починає “просідати”, більшість людей плутаються у термінах. Одні називають це “осадкою”, інші — “просадкою”, а хтось говорить про “усадку”. Хоча ці поняття звучать схоже, вони описують абсолютно різні процеси. Розберемося, що означає кожен термін, щоб ви могли не лише правильно пояснити проблему фахівцеві, а й зрозуміти, як діяти у разі її виникнення.
