Рятування двоповерхового будинку у передмісті Києва: історія успіху Stati-Cal

Резюме
Двоповерховий будинок у передмісті Києва почав демонструвати суттєві ознаки осідання, включаючи широке розтріскування стін. Крім того, двері та вікна більше не функціонували належним чином. Домовласник не міг замикати вхідні двері та вікно спальні.
Просадка була викликана зламаними зливними трубами, які, пропускали воду під будинок протягом цілого кварталу. Будинок з трьома кімнатами та двома санвузлами був побудований на глинистій основі, що необхідно було врахувати для запобігання подальшому просіданню та пошкодженню.
З компанією Stati-Cal був укладений контракт для допомоги зміцнення конструкції та стабілізації фундаменту, а також подальшому пошкодженню.
Цілі
Першочерговим завданням була зупинка просідання об’єкту, беручи до уваги м’який глинистий ґрунт після довготривалого намокання. Просідання та пошкодження будинку були серйозними, однак, на щастя, локальними на ділянці поломки системи водовідведення.
Через осідання та вкрай поганий стан основи фахівці Stati-Cal з самого початку визнали, що рішення доведеться реалізовувати у декілька кроків.
Першим етапом було усунення причини осаду – полагодження системи водовідведення та стабілізація фундаменту. Другим кроком було зміцнення та зашивання тріщин конструкції.
Допускалося мінімальне занепокоєння для мешканців будинку у вигляді присутності співробітників на їх земельній ділянці під час проведення робіт.
Підсумок
Фахівці використовували повністю автономну дислокацію для розміщення всього необхідного обладнання на об’єкті.
Проєкт проводився протягом 4 днів без урахування часу на полагодження комунікацій та заміни пошкоджених дверей та вікон.
Домовласник був вражений результатами та порадив компанію своєму сусідові, будинок якого також відрізнявся незначними проблемами аналогічного характеру.
За допомогою Stati-Cal цей проект став яскравим прикладом того, як вирішувати серйозні інженерні проблеми та зберігати нерухомість.
Нам важливо забезпечувати безпеку та комфорт ваших будинків!
Звична бетонна плита може стати джерелом неприємних сюрпризів і вдома, і у великих бізнес-приміщеннях. Адже хороше покриття – це не лише привабливий вигляд, а й безпека, зручність та економічність (відсутність нескінченних ремонтів).Сьогодні розглянемо, з якими проблемами найчастіше стикаються бетонні підлоги у приватних будинках і промислових будівлях, а головне – які методи «порятунку» існують. Забігаючи наперед, зазначимо, що найсучаснішими є пальове укріплення (коли без додаткової «опори» не обійтися) та інноваційні цементаційні методи (коли потрібні «точкові уколи» і захист від просадок). Але про все – по порядку.
Коли основа починає просідати
Приховані тріщини у фундаменті: невидимі початки великих негараздів
Ох, як ми любимо затишні будинки, оточені пишною зеленню! Дерева дарують прохолоду спекотними літніми днями, кущі створюють приватність, а квіти радують око. Але чи задумувалися ви про те, що відбувається під землею? У той час як ми насолоджуємося красою природи нагорі, внизу може розгортатися справжня драма – коріння рослин поступово атакують фундамент вашого дому. І повірте, ця битва може коштувати вам купу нервів і грошей!
Міцний фундамент — це основа будь-якого будинку, але що робити, коли він починає тріщати по швах? Чи завжди це означає глобальний ремонт або ж існують інші рішення? Аварійний фундамент — це не просто незручність, а серйозна проблема, яка потребує грамотного підходу. Сьогодні розглянемо, чому фундаменти стають аварійними, як їх оцінювати та які є стратегії відновлення.
Що заважає нам розпочати ремонт?
Проблеми не з’являються раптово
Коли на стіні будинку з’являється тріщина чи фундамент починає “просідати”, більшість людей плутаються у термінах. Одні називають це “осадкою”, інші — “просадкою”, а хтось говорить про “усадку”. Хоча ці поняття звучать схоже, вони описують абсолютно різні процеси. Розберемося, що означає кожен термін, щоб ви могли не лише правильно пояснити проблему фахівцеві, а й зрозуміти, як діяти у разі її виникнення.
