Працюємо по всій території України

Приватний житловий будинок від 12.10.2022р., Тернопільська область.

Відновлення приватного житлового будинку з фундаментом стрічковим, бутовим на березі річки Серет

       Приватний житловий будинок будівництва 60-х років, який розміщений на пагорбі берега річки Серет:

 

- Одноповерхова будівля Г-подібної форми, розмір будинку 10,5 м. х 10,6 м. з багатоскатним дахом;

- Фундамент стрічковий, бутовий;

- Цегляні стіни товщиною 480 мм., відштукатурені, оздоблені крихтою. 

 

       Через великий перепад висот фундаменту, його закладання вище за відмітку промерзання ґрунту, а також відсутність вимощення з боку задньої стіни, було помічено його нерівномірне просідання, що призвело до появи значної кількості тріщин усередині будинку та на фундаменті.

 

       Методом динамічного зондування фахівцями ТОВ «Статичні Системи» був обстежений ґрунт під фундаментом, який показав неоднорідність, різну щільність ґрунту, що сприяло нерівномірному просіданню фундаменту.

 

       У результаті обстеження та огляду будинку інженером було розроблено проект виконання робіт за технологією Stati-CAL, прорахована вартість робіт. Комерційна пропозиція була погоджена з домовласником, було заплановано початок виконання робіт.

 

       Згідно з проектом спеціалістами ТОВ «Статичні Системи» виконання робіт зайняло 8 календарних днів. За технологією Stati-BAR посилена зовнішня частина будівлі шляхом монтажу поясів із попередньо напруженої арматури діаметром 10 мм. та 12 мм. загальною довжиною 168 пог. м. Також за технологією Stati-BAR тріщини всередині будинку були посилені попередньо напруженою арматурою діаметром 8 мм. загальною довжиною 39,5 пог. м. Посилення зовнішнього кута та деяких несучих стін було виконано за допомогою хімічних анкерів Stati-TIE із попередньо напруженої арматури діаметром 10 мм. загальною довжиною 26 пог. м.

       Протягом 30 днів спеціалістами ТОВ «Статичні Системи» були виконані роботи з геодезії, необхідних для дотримання гарантійних зобов'язань, які передбачали фіксацію положення будинку у горизонті. Був підготовлений звіт з геодезії та переданий домовласнику.

Меню
Форма запиту на консультацію з технології
Stati-Cal
Надсилайте нам ваші питання і ми відповімо протягом робочого дня

*
*