Працюємо по всій території України
Часто тріщини з'являються в стінах через проблеми, пов'язані з осіданням будівлі. Давайте розберімося у цьому питанні більш детально.
Втрата вологи (висихання) глинистими ґрунтами викликає зменшення обсягу - усадку. У міру стискання основи, опора для фундаменту зменшується та слабшає, викликаючи просідання.
Втрата вологи може бути викликана випаровуванням під час теплих посушливих періодів або забором вологи деревами та рослинністю.
Зменшення обсягу може бути постійним або тимчасовим (наприклад, сезонним). При зворотній ситуації відбувається збільшення ґрунту в обсязі більшому ніж спочатку, що називається "обдиманням". Це відбувається, навпаки, у вологий період або при заморозках, коли вода, замерзаючи, розструктуровує ґрунт та розширюється, перетворюючись на лід.
Грунт під фундаментом може бути вимитий ґрунтовими водами, що мають особливість до сезонного коливання зміни положення свого рівня, створюючи ефект проточної води та розмиваючи основу.
Часті причини: зламані та протічні дренажі, замкові канали, розташовані дуже близько до власності й недостатній дренаж ґрунтових вод, що стікають з похилих ділянок
Неглибокі фундаменти, перебуваючи у найбільш вразливій до деформацій зоні, найбільш схильні до впливу сезонних змін вологості та їх наслідків.
Консолідація (ущільнення) ґрунту під додатковою вагою нової конструкції або нових навантажень може займати кілька років. Різні ґрунти на ділянці можуть призводити до різних темпів осадок, що призводить до диференційованого нерівномірного руху основи та конструкцій.
Навантаження на конструкцію може локально перевищувати несучу здатність ґрунту основи. Деякі будівельні споруди мають початкову властивість концентрації навантаження. Конструктивні зміни можуть змінити структуру навантажень та збільшити їх, що призводить до концентрації напружень, що перевищують початкові можливості фундаменту. У той час як спіральні тяги можна використовувати для ремонту, стабілізації та зміцнення стін, необхідно усунути причину проблеми (тобто просідання), щоб запобігти повторну появу тріщин.
Використання методів армування Stati-Bar в проєкті з палі Stati-Pile дозволяє максимізувати синергетичний ефект, скорочуючи кількість паль та час монтажу. Це забезпечує економічно ефективне рішення для стабілізації та ремонту. Stati-Bar використовується для створення умовної балки для збору навантаження між палями, що дозволяє збільшити відстань між палями, щоб в результаті зменшити вартість та час проєкту. Інженери Stati-Cal оцінюють кожну ситуацію індивідуально і проєктують рішення, ґрунтуючись на пошкодженнях та навантаженнях об'єкта майна, а також місцевих ґрунтових умов. Повністю навчений власний технічний склад швидко та професійно працює з комплексом систем.
Ви можете звернутись до компанії та отримати вирішення проблеми під ключ, проходячи наступні етапи: