Працюємо по всій території України

Пiдсилення перемичок, прорізів та аркових вузлів

Установка довгих розташованих по проекту спіральних тяг над дверними та віконними прорізами - це швидкий та простий спосіб створення або ремонту цегляних (блокових) аркових перемичок в будівлях. Перенапружені стрижні з нержавіючої сталі можна використовувати в існуючій цегляній (або кам'яній) кладці для формування посиленої перемички з цегли (газоблоку, бетоноблоку, каменю) над плоским рівнем або зігнутим склепінням.

Перемички виходять з ладу по цілому ряду причин. Неглибокі або плоскі цегляні арки можуть руйнуватися через недостатню опору з обох боків арки. Бетонні перемички мають тенденцію обертатися та деформуватися при сушінні або зволоженні. Металеві перемички можуть деградувати з плином часу через гниття або корозію.

Немає нічого незвичайного в тому, що стара дерев'яна або металева віконна рама утворює самостійну перемичку, яка допомагає підтримувати кладку вище. Коли ж ці несучі конструкції (вікна та двері) замінюються маломіцними блоками ПВХ, підтримка від перемички втрачається, і кладка може почати тріскатися, оскільки вона просідає.

Там, де перемички прогинаються або пошкоджуються, цей спосіб зміцнення та ремонту збірних аркових конструкцій може бути доповнений забезпеченням металевих анкерів, що встановлюються вертикально вгору через арку в посилену зону кладки балки. Там, де тріщини з'явилися вище отвору, вони можуть бути зшиті коротшими тягами та заповнені ін'єкціями спеціального наповнювача низької в'язкості

Практика використання технологій для вирішення проблем

Вирішення проблем

Ви можете звернутись до компанії та отримати вирішення проблеми під ключ, проходячи наступні етапи:

  • Перший контакт та консультація
  • Виїзд спеціалістів на детальний аудит об'єкта або проведення інструментального обстеження об'єкта
  • Розробка, презентація та двостороннє обговорення технічного рішення
  • Підписання договору про надання послуг
  • Проведення ремонтно-відновлювальних робіт
  • Моніторинг стану будівельних конструкцій після виконання робіт(якщо послуга передбачена договором)

Інженерні вузли

Статті, що набирають популярність


Задати питання експерту Stati-Cal
Надсилайте нам ваші питання і ми відповімо протягом робочого дня

*
*
Меню
Форма запиту на консультацію з технології
Stati-Cal
Надсилайте нам ваші питання і ми відповімо протягом робочого дня

*
*