Працюємо по всій території України

Конструктивне підкріплення фундаменту

Фундамент вашого будинку, безперечно, є його найважливішою частиною. На щастя, більшість проблем з фундаментом можна усунути за допомогою передових технологій та методів. Більшості випадків фундамент вашої оселі може бути стабілізований або укріплений назавжди, тому ви маєте чудову можливість відновити або навіть підвищити цінність вашого будинку.

З часом проблеми з фундаментом тільки поглиблюються, особливо якщо ви не подумали про них заздалегідь або не вжили заходів для їх запобігання.Більшості домовласників властиво їх ігнорувати, оскільки виникнення тріщин в фундаменті часто прогресує повільно. Проте з кожним місяцем це ускладнює ситуацію. Кінцевому підсумку ви понесете великі витрати на ремонт, або вам доведеться суттєво знизити вартість будинку для продажу.

Свайне рішення Stati-Pile допоможе підвищити несучу здатність фундаментів, при надбудові або у випадках, коли конструкція повинна бути навантажена вище проєктного рівня або вище рівня, який здатний нести фундамент в поточному стані (установка сейфа, каміна, печі, машинного обладнання, зміна цільового використання, заміна конструкцій підлоги та ін.).

Система Stati-Pile забезпечує конструктивну підтримку фундаментів будівель під час або після їх осідання. Цей ефективний та економічний метод стабілізації фундаменту ідеально підходить для ситуацій з обмеженим доступом та переважно в будь-якому типі ґрунту. Мінімальний вплив здійснюється на будівлю і ніякого на мешканців, які зазвичай залишаються в оселі під час виконання робіт майстрами.

У поєднанні зі спіральним посиленням вся система підходить для використання в якості оперативного та довготривалого вирішення. Ремонт Stati-CAL - це швидко, легко та доступно.

Практика використання технологій для вирішення проблем

Вирішення проблем

Ви можете звернутись до компанії та отримати вирішення проблеми під ключ, проходячи наступні етапи:

  • Перший контакт та консультація
  • Виїзд спеціалістів на детальний аудит об'єкта або проведення інструментального обстеження об'єкта
  • Розробка, презентація та двостороннє обговорення технічного рішення
  • Підписання договору про надання послуг
  • Проведення ремонтно-відновлювальних робіт
  • Моніторинг стану будівельних конструкцій після виконання робіт(якщо послуга передбачена договором)

Інженерні вузли

Огляди та статті про ремонт


Задати питання експерту Stati-Cal
Надсилайте нам ваші питання і ми відповімо протягом робочого дня

*
*
Меню
Форма запиту на консультацію з технології
Stati-Cal
Надсилайте нам ваші питання і ми відповімо протягом робочого дня

*
*