Працюємо по всій території України

Відновлення або створення армуючого пояса. Стягування конструкцій від тріщин

Там, де кам'яна кладка тріснула та зруйнувалася в результаті руху ґрунту, руйнування елементів, вивітрювання або підвищення навантажень та напруг, інноваційна та універсальна система Stati-Beam пов'язує кам'яну кладку разом та створює глибокі балки кладки в межах існуючої конструкції.

Вони створюються шляхом введення двох паралельних шарів арматури стику пласта, кожен з яких містить пару спіральних стрижнів, що становлять собою верхній та нижній фланці цегляної балки. Балки глибокої кладки здатні охоплювати ділянки руйнування, перерозподіляти навантаження та підвищувати міцність стіни на розтягнення, зрушення та вигин, створюючи ефект стягування конструкцій.

Не армовані цегляні панелі міцні у стисненні, але порівняно слабкі в опорі зсувним та натяжними навантаженням. Стіни можуть прогинатися та тріскатися під впливом підвищених навантажень та напруг. Такі напруги можуть бути викликані: локалізованим рухом ґрунту / осіданням, руйнуванням перемичок або коливаннями вологості / температури. Посилена кладка має більшу стійкість до зсувних та розтягуючих навантажень, оскільки вона посилюється шляхом пластичної та пружної сталевої арматури.

Посилену цегляну кладку можна використовувати всюди, де вона втратила свою несучу здатність, зазвичай для охоплення областей локалізованого руху ґрунтів, щоб полегшити необхідність часткового посилення основи. У інших випадках її можна застосовувати для прольоту між бетонними майданчиками або палями, щоб знизити вартість ремонту просадки конструкцій. Армування горизонтальних стиків може також використовуватися для підвищення стійкості до вітрового навантаження та розширення центрів рухомих сполук.

Практика використання технологій для вирішення проблем

Вирішення проблем

Ви можете звернутись до компанії та отримати вирішення проблеми під ключ, проходячи наступні етапи:

  • Перший контакт та консультація
  • Виїзд спеціалістів на детальний аудит об'єкта або проведення інструментального обстеження об'єкта
  • Розробка, презентація та двостороннє обговорення технічного рішення
  • Підписання договору про надання послуг
  • Проведення ремонтно-відновлювальних робіт
  • Моніторинг стану будівельних конструкцій після виконання робіт(якщо послуга передбачена договором)

Інженерні вузли

Статті, що набирають популярність


Задати питання експерту Stati-Cal
Надсилайте нам ваші питання і ми відповімо протягом робочого дня

*
*
Меню
Форма запиту на консультацію з технології
Stati-Cal
Надсилайте нам ваші питання і ми відповімо протягом робочого дня

*
*