Працюємо по всій території України

Скріплення відходящих або конструктивно різних елементів будівлі

Спіральні арматурні тяги Stati-Bar можуть бути попередньо зігнуті на дев'яносто градусів та використані в якості прихованих "ременів" для зшивання тріщин в куті будівлі (при відколюванні конструкцій від основної будівлі). Альтернативно установку надпотужних анкерів (великого діаметра) можна використовувати для посилення зовнішніх кутів, комбінуючи системи для зв'язки кутового з'єднання або іншого вузлу та прикріпити до "своїх" стін на певних інтервалах.

Вертикальні тріщини часто зустрічаються в кутах кладки будівель та можуть виникати з цілого ряду причин, включаючи коливання тепла та вологи. Перпендикулярні стіни можуть розширюватися назустріч один одному у напрямку кута, викликаючи обертання цегляної кладки та можливе розтріскування поблизу кута. У якості альтернативи тріщини можуть виникати через різноспрямовані рухи в стіні, наприклад, коли опукла бічна стіна зустрічається з прямим та стабільним кутом.

Закріплення клинів або кутових каменів до сусідніх стін кладки відбувається швидко та легко за допомогою спіральної обв'язувальної системи. Міцні 12мм спіральні анкерні тяги механічно фіксують кутові камені або цегляні кути до стін об’єкту, закріплюючи їх на місці та додаючи міцність по периметру будівель.

Клинові вузли традиційно формуються для утворення зовнішніх кутів великих будинків та громадських будівель. Вони побудовані в деяких випадках, щоб забезпечити додаткову міцність стінам, побудованих з менш міцного матеріалу (наприклад дерева). У інших випадках вони необхідні для архітектурної особливості кута (периметра), забезпечуючи міцність та довговічність. Кам'яні клини використовуються переважно на кам'яних або цегляних будинках. Цегляні клини зазвичай застосовуються на цегляних будинках для надання зовнішнього вигляду видатним цегляним блокам.

Клини можуть бути прикріплені до сусідніх стін кладки за допомогою надпотужної самонарізної спіральної тяги, що проходить через тіло клина глибоко в кладку. У кам'яній кладці просвердлюється невеликий пілотний отвір, куди забивається 12-міліметрова велика тяга. Двопозиційні спіральні штопори врізаються в кам'яну кладку, забезпечуючи приховане механічне запірне з'єднання, скріплюючи вузол на місці та запобігаючи обертання або поділ.

Практика використання технологій для вирішення проблем

Вирішення проблем

Ви можете звернутись до компанії та отримати вирішення проблеми під ключ, проходячи наступні етапи:

  • Перший контакт та консультація
  • Виїзд спеціалістів на детальний аудит об'єкта або проведення інструментального обстеження об'єкта
  • Розробка, презентація та двостороннє обговорення технічного рішення
  • Підписання договору про надання послуг
  • Проведення ремонтно-відновлювальних робіт
  • Моніторинг стану будівельних конструкцій після виконання робіт(якщо послуга передбачена договором)

Інженерні вузли

Статті, що набирають популярність


Задати питання експерту Stati-Cal
Надсилайте нам ваші питання і ми відповімо протягом робочого дня

*
*
Меню
Форма запиту на консультацію з технології
Stati-Cal
Надсилайте нам ваші питання і ми відповімо протягом робочого дня

*
*