Працюємо по всій території України

Зшивання тріщин літнього будинку в передмісті

Зшивання тріщин літнього будинку в передмісті

Резюме

Приватний літній будинок під Черніговом у передмісті почав проявляти ознаки осідання. Протягом 12 місяців домовласник спостерігав, як з внутрішньої сторони будинку у стіні з'явилася тріщина, що розкрилася приблизно до 10 мм уздовж 4 лінійних метрів, розташованих в одному кутку будівлі. Осадка стіни також завдала шкоди зовнішній цегляній поверхні, викликавши східчасту тріщину, що йде від найближчого до неї вікна.

Власник підозрював, що причиною пошкодження може бути просадка фундаментів будівлі та звернувся до експертів Stati-Cal. Після обстеження, вивчення результатів та розгляду різних варіантів рішення, домовласник уклав контракт з компанією.

Фахівці компанії прийшли до висновку, що причиною просідання могло стати недостатнє водовідведення від будівлі. Були надані рекомендації щодо усунення передумов до рецидиву та розроблені рішення по зміцненню конструкцій тяжами Stati-Bar.

Роботи були завершені протягом двох днів з зовнішньої сторони будівлі. Ніяких земляних робіт або дорогих "ремонтів" фундаменту з організацією повноцінного "будівництва" не знадобилося.

Цілі

Технікам Статікал потрібно зміцнити роз'єднані конструкції в кутку будинку для відновлення цілісності будівлі та запобігання подальшого розвитку пошкоджень. Необхідно було обробити та "зшити" дві частини будівлі. Роботи були сплановані навколо будинку та проведені у вихідні дні без привнесення дискомфорту як будівлі, так і домовласникам . Монтаж тяг проводився у шви кладок для уникнення навіть косметичних пошкоджень під час ремонту.

Підсумок

Робота була завершена протягом двох днів, в той час, як техніки компанії постійно контролювали будівлю. До робіт було вирішено приступити, тільки після того, як інженери Статікал переконалися, що всі їхні рекомендації щодо усунення причин рецидиву були виконані. Використовуючи систему тяг СтатіБар, спроєктоване рішення було реалізовано в зоні, де почалося просідання. Коли система тяг вмонтована, додаткова підтримка конструкцій, що генерується переднапруженою арматурою та спеціальним розчином для заповнення тріщин й пазів, зшиває конструкцію, відновлюючи її цілісність та міцність.

Техніки Статікал "зшили" практично весь кут будівлі та додатково завели тяги у надійну частину, розподіляючи підвищене навантаження через розкол об’єкту. Таким чином майно та спокій домовласників були врятовані швидко та економічно з гарантією на 10 років.

Залишити коментар
Для нас дуже важливий зворотний зв'язок з нашими партнерами та клієнтами.

*
*
*
Ваш коментар буде оброблений протягом 15 хвилин, і розміщений в розділі коментарів з відповіддю від наших фахівців, якщо він того вимагає.
0 коментарів
Меню
Форма запиту на консультацію з технології
Stati-Cal
Надсилайте нам ваші питання і ми відповімо протягом робочого дня

*
*